Propozice turnaje “O vepřové speciality” 2018

Propozice turnaje “O vepřové speciality” 2018o vepřové speciality

o vepřové speciality

 

VOLEJBALOVÉ   ČESTICE

                Jméno Čestic je dnes již známé nejen v okrese, kraji, ale daleko za jeho hranicemi. Když se mezi volejbalisty  řekne “Čestice“, znamená to v prvé řadě hodnotné volejbalové turnaje se vzornou přípravou, dobrým občerstvením a hezkým prostředím, ve kterém žádný strávený čas není promarněný.

                Oddíl odbíjené byl založen v roce 1956 a co do rozsahu sportovní činnosti se řadí v rámci TJ SOKOL na první místo. Pro svou činnost zde volejbalisté mají k dispozici již osm volejbalových hřišť, na kterých se během roku koná celá řada akcí.

                Mezi ty stěžejní patří v Česticích již tradiční jarní volejbalový turnaj mužů a žen. Koncem dubna se pravidelně do Čestic sjíždí družstva všech výkonnostních kategorií. Za dva dny bylo zde možno napočítat až rekordních 101 družstev. V letošním roce se uskuteční  již 49.ročník. Velmi dobrá je spolupráce s Krajským volejbalovým svazem a Krajským úřadem Královéhradeckého kraje při pořádání dalších společných akcí. V roce 2002 byla v naší obci otevřena nová tělocvična jak pro domácí, tak i okolní sportovce. V roce 2004 bylo vybudováno víceúčelové hřiště s umělým povrchem v hodnotě 1.200 000,- Kč, které bylo i slavnostně otevřeno u příležitosti jarního turnaje.    V roce 2007 byla účastníkům předložena rekonstrukce zázemí a kabin na volejbal a rekonstrukce chatek. Vše bylo postaveno z dotace MŠMT nákladem 2.300 000,- Kč. V roce 2011 vylepšeno zázemí bufetu a občerstvení.

 

Sportovní areál v Česticích.

http://www.cestice.wz.cz